Kinkel Nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem, dzierżawa

Przeskocz menu

Kinkel Investment Group

 

 

 

 

 

 

KINKEL Investment Group - GC1 Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku nieruchomości od ponad 10 lat. Działalność Spółki koncentruje się na pozyskiwaniu, obrocie i przystosowaniu nieruchomości pod cele inwestycji komercyjnych (co obejmuje m.in. uzbrajanie/przygotowanie formalne gruntów, opracowanie i realizację projektów deweloperskich, obsługę prawną, projektowanie i nadzór prac budowlanych itp.). Dzięki wieloletnim doświadczeniom, znajomości rynku oraz profesjonalnemu podejściu Spółka szczyci się wysoką efektywnością podejmowanych działań.

Mocnym atutem oferty KINKEL Investment Group jest ilość posiadanych nieruchomości, zlokalizowanych na terenie całego kraju, o zróżnicowanych przeznaczeniach m.in. na magazyny, składy, inwestycje produkcyjne, centra handlowe, centra logistyczne, biura, zabudowę mieszkaniową, hotelową i wiele innych.

Wszystkie nasze oferty są starannie dobierane do indywidualnych potrzeb inwestorów.

Cechą charakterystyczną dla całej działalności podejmowanej przez KINKEL Investment Group jest koncentracja na efektywności ekonomicznej inwestycj oraz fachowej, skutecznej i kompleksowej obsłudze inwestorów na polskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Z poważaniem

Zarząd GC1 Sp. z o.o.

Copyright © 2007 kinkel-nieruchomosci 2007
All rights reserved

Oprogramowanie
sklepu internetowego:
Oprogramowanie E-commerce